وبلاگ فراپیامک

کاربرد پنل پیامک برای معرفی و بازاریابی هتل ها

کاربرد پنل پیامک برای معرفی و بازاریابی هتل ها

پنل پیامک برای بازاریابی هتل ها می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین راه‌‌های ارتباط با مسافرین و مراجعین باشد. با نرخ باز شدن ۹۸ درصدی پیام در مقایسه با ایمیل که ۲۲ درصد است، پیامک می‌تواند مستقیما به رساندن اطلاعات مهم به مشتری شما کمک کند.

رضایت مشتریان از نحوه خدمت رسانی هتل ها و مراجعه مجدد آنها در سفر بعدی، در بازاریابی هتل ها بسیار حائز اهمیت است. پنل پیامک می‌تواند به ارائه یک تجربه عالی برای مهمانان هتل کمک کند و با پاسخگویی سریع نسبت به نیازهای مسافران، یک اقامت ناخوشایند را به اقامتی عالی تبدیل کند.

پنل پیامک چطور می‌تواند بازاریابی هتل ها را تحت تأثیر قرار دهد؟

کاربرد پنل پیامک برای هتل ها می‌تواند یک ابزار ارتباطی موثر باشد در واقع، کاربرد آن می‌تواند در رابطه با ارسال پیام هایی برای بازدید از هتل باشد تا اطلاع رسانی های پس از اقامت در آنجا. شما می‌توانید مستقیماً پیشنهادات و تخفیف ‌ها را به تلفن ‌های همراه مشتریان خود بدون توجه به اینکه کجا هستند یا چه کاری می‌کنند، ارسال کنید و بدانید که آنها پیامتان را خواهند خواند. شما می‌توانید با ارسال پیامک به مخاطبان هدف خود، مشتری جذب کنید.

پنل پیامک در بازاریابی هتل ها
تاثیر پنل پیامک در بازاریابی هتل ها

برای پیگیری مشتریان خود، پیام ارسال کرده و از آنها برای بازدیدشان تشکر نمایید و در نهایت، می‌توانید فرمی برای نظرسنجی خدمات هتل برایشان ارسال کنید تا به خدمات شما امتیاز دهند و در این راستا، به بهبود کیفیت کارتان کمک نمایند. این خدمات گسترده به مشتریان می‌تواند ثابت کند که واقعاً ارائه خدمات خوب شما به آنها حائز اهمیت بوده و در دفعه بعدی که به شهر شما می‌آیند، قطعا هتل یا اقامتگاه شما، اولین انتخابی است که به ذهن آنها خطور خواهد کرد.

از نظر تکنیکی پنل اس ام اس برای بازاریابی هتل ها چگونه می‌تواند موثر باشد؟

از نقطه نظر فنی نیز، پنل پیامک برای بازاریابی هتل ها می‌تواند یک گزینه‌ ایده‌آل باشد؛ زیرا تقریباً همه تلفن‌های همراه با این شکل از ارتباط، سازگار هستند. سرعت بالا، ردیابی آسان و سفارشی کردن پیامها می‌توانند سه ویژگی متمایز پنل پیامک باشند.

یکی دیگر از اثرات کاربرد پنل اس ام اس برای بازاریابی هتل ها، ایجاد یک فرصت عالی برای ارسال پیام های انبوه یا هدفمند به مهمانان است. همچنین، یک ابزار ارزشمند برای ارسال پیشنهادهای لحظه آخری و همچنین، تأیید و یادآوری رزرو است. علاوه بر این، ارسال پیامک به مسافران این امکان را می‌دهد تا فوراً اطلاعاتی را که برای برنامه‌ریزی سفر یا دریافت کمک لازم دارند، به دست آورند.

همچنین، شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه نوشتن اس ام اس تبلیغاتی مقاله “هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟“را مطالعه نمایید.

چگونه می‌توان با استفاده از پنل اس ام اس در هتل ها، فروش و تجربه مشتریان را ارتقا داد؟

ارتقاء دادن فروش و تجربه مشتریان هتل با پنل اس ام اس
ارتقاء فروش و تجربه مشتریان هتل با پنل اس ام اس

صاحبان مشاغلی همچون هتل داری می‌توانند از ارسال پیامک انبوه برای افزایش فروش و تجربه بهتر مشتریان خود نهایت استفاده را ببرند. برای اثربخشی بهتر آنها می‌توانند موارد زیر را در نظر بگیرند:

 • به مهمانان هنگام رزرو اتاق، پیامک ارسال کنید. از آنها برای رزرو تشکر کرده و جزئیات رزرو و نحوه تغییر یا لغو آن را درج کنید.
 • جزئیات WiFi و سایر موارد لازم اتاق را به صورت متنی ارسال نمایید. یک پیام کوتاه سریع که به مهمانان WiFi و سایر جزئیات اتاق را معرفی می‌کند، سبب می‌شود که آنها نیازی به جستجوی بروشور نداشته باشند.
 • برای مهمانان پیشنهادات ویژه و نحوه درخواست آنها را پیامک کنید. با ارسال پیامی حاوی پیشنهادات ویژه، نه تنها احساس قدردانی را به آنها منتقل می‌کنید، بلکه این مسئله می‌تواند کسب و کار شما را به گونه‌ای چشمگیر بهبود بخشد. پس این مورد نیز می‌تواند یکی از اثرات قابل توجه کاربرد پنل اس ام اس برای بازاریابی هتل باشد.
 • به مهمانان یک روز قبل از خروج پیام دهید تا پیشنهاد تمدید یا رزرو اقامت دیگری را داشته باشند. همچنین، می‌توانید به آنها پیشنهاد دهید با نرخ تخفیفی بیشتر در هتل بمانند.
 • شما همچنین می‌توانید یک نظرسنجی پیامکی یک روز پس از خروج آنها ارسال کنید. از مشتریان چند سوال بپرسید تا مشخص کنید چه کارهایی را می‌توانستید بهتر انجام دهید یا آنها چه چیزی را در اقامت خود دوست داشتند.

جمع بندی

امروزه، صنایع بیشتر و بیشتری در حال استفاده از مزایایی هستند که بازاریابی پیامکی می‌تواند برای کسب و کارشان داشته باشد. بازاریابی پیامکی نه تنها برای جذب مشتریان جدید مفید است، بلکه می‌توان از آن برای افزایش وفاداری به برند نیز استفاده کرد. این امر به ویژه می‌تواند در مورد صنعت هتلداری موثر باشد، به این دلیل که با چالش‌های منحصر به ‌فردی نسبت به سایر صنایع مواجه هستند؛ چرا که آنها در خط مقدم ارائه خدمات به مشتریان قرار دارند. اگر شما نیز فکر می‌کنید ارسال پیامک می‌تواند یک ابزار ارتباطی موثر برای معرفی کسب و کار شما در هتل داری، بهبود خدمات یا بخش‌های دیگر باشد، می‌توانید با کارشناسان پنل پیامک فراپیامک ارتباط برقرار کرده و اهداف خود را برای فروش و جذب مشتریان بیشتر، عملی سازید.

سوالات متداول

 1. پنل پیامک چطور می‌تواند بازاریابی هتل ها را تحت تأثیر قرار دهد؟

  پنل پیامک برای هتل ها می‌تواند به عنوان ابزار ارتباطی و بازاریابی موثر عمل کند. از ارسال پیشنهادات و تخفیف ‌ها به تلفن ‌های همراه مشتریان گرفته تا ارسال اطلاعات مربوط به رزرو هتل یا مدت اقامت، ارسال پیامک یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتریان بیشتر است.

 1. چند مثال از اثربخشی پنل پیامک برای بازاریابی هتل ها کدامند؟

  به مهمانان هنگام رزرو اتاق، پیامک ارسال کنید.
  جزئیات WiFi و سایر موارد لازم درباره اتاق‌های هتل، رستوران و … را به صورت متنی ارسال نمایید.
  برای مهمانان پیشنهادات ویژه و نحوه درخواست آنها را پیامک کنید.
  برای مهمانان یادآوری از رزرو میز برای صرف ناهار یا شام بفرستید.
  یک نظرسنجی پیامکی یک روز پس از خروج آنها ارسال کنید.

 1. چرا پنل اس ام اس برای بازاریابی هتل ها موثرتر از سایر روش ها است؟

تقریباً تمامی تلفن ‌های همراه با ارتباط از طریق پیامک سازگار هستند و مدیران بازاریابی می‌توانند از سه ویژگی متمایز پنل پیامکی یعنی سرعت، ردیابی آسان و سفارشی کردن پیام ها نسبت به سایر روش های بازاریابی بهره‌مند شوند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

شیما صاحبقرانی

Subscribe
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Buttonتماس با فراپیامک